У Миколаївській області відкрили ще одну поліцейську станцію

Об этом сообщает productivity.in.ua со ссылкой на СМИ.4 жовтня, у селі Садове в рамках проекту «Поліція громада – безпечний простір» відбулось урочисте відкриття нової поліцейської станції, де відтепер базуватимуться місцеві дільничні офіцери поліції.


Правоохоронці, які працюватимуть у поліцейській станції, обслуговуватимуть 11 населених пунктів: Благодатне, Воєводське, Новогригорівка, Рябоконеве, Садове, Виноградний Яр, Зелена Поляна, Новомихайлівка, Семенівка, Булацелове та Остапівка, населення яких становить близько 5 800 осіб.


«Наявність поліцейської станції сприятиме покращенню роботи дільничного та зробить його доступнішим для людей. Тож тепер жителям навколишніх сіл буде набагато зручніше звертатися до поліцейських за допомогою, адже діяльність станції у селах дасть можливість ще ефективніше реагувати на звернення та повідомлення громадян», — зазначив начальник Арбузинського відділення поліції полковник поліції Роман Панасюк.Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/у-миколаївській-області-відкрили-ще-о/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя