Міносвіти перевірить виші, які переїхали з окупованого Донбасу, та може об’єднати їх


Міністр освіти та науки Ганна Новосад заявила, що відомство проведе аудит закладів вищої освіти, переміщених з тимчасово окупованих територій
Про це повідомляє Укрінформ.
“Для нас на часі аудит мережі переміщених закладів вищої освіти. Пройшло 5 років з моменту, як почалося переміщення цих закладів. І ми можемо констатувати, що не у всіх цих закладах є дійсно хороша якість освіти. Можливо, прийшов час подумати, які з них ми можемо далі об’єднати, задля того, щоб якість освіти, яка там надається, зросла. Додатково до зміни фінансування (закладів вищої освіти) ми маємо переглянути мережу переміщених закладів вищої освіти”, — сказала Новосад.
Вона додала, що під час розподілу коштів будуть враховані умови, в яких опинились ці заклади.
  • В Україні через війну на Донбасі переїхали 10 університетів з Донецької області та 7 університетів з Луганщини. Також із Криму до Києва був переміщений Таврійський національний університет ім. Вернадського.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/minosvity_pereviryt_vyshi_yaki_pereyikhaly_z_okupovanogo_donbasu_ta_mozhe_obyednaty_yikh” Об этом сообщает sharepix.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя