З виборів зняли кандидата від "Слугу народу" з подвійним громадянством

З виборів зняли кандидата від "Слугу народу" з подвійним громадянством Фото: з вільних джерел

Відповідне рішення ЦВК ухвалила на своєму засіданні у четвер, повідомляє "Українська правда". Об этом сообщает 0412ua.com со ссылкой на СМИ.

У діях кандидата помітили порушення, яке заважає йому балотуватися. А саме – він не проживав на території Україні останні 5 років.

У комісії розповіли, що до них надійшла скарга від іншого кандидата в депутати в окрузі Куницького №169 Олега Петріченка, у якій той просив скасувати реєстрацію конкурента, оскільки він припинив громадянство України.

ЦВК перевірила і встановила, що протягом останніх 5 років Куницький виїжджав за межі України на період, що перевищував дозволені законом 90 календарних днів, а саме на 264 дні (з 15 березня 2015 року до 5 грудня 2015 року). Сам кандидат заявив, що їздив у відрядження, але, кажуть у комісії, відповідних доказів не надав. Зокрема, стверджував кандидат, у відрядженнях він виконував редакційні завдання "1+1 продакшн".

"Таким чином, Куницьким О.О. не дотримано вимоги Конституції України та закону щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року", — кажуть у ЦВК.

Нагадаємо, що представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що масова люстрація посадовців часів президентства Петра Порошенка торкнеться також і команди Володимира Зеленського.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/z_vyboriv_znyaly_kandydata_vid_slugu_narodu_z_podviynym_gromadyanstvom_296640.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя